Kurumsal

Hakkımızda

2011 sonlarına doğru kurulan süt ürünleri fabrikamız, Tunceli – Pertek ilçesi Çakırbahçe Köyü yol ayrımında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Kırsal kalkınmada yöremiz için bir lokomotif görevi üstlenen işletmemiz, bir yandan bölgede istihdam sağlarken bir yandan da civar köylerdeki üreticileri destekleyerek , süt hayvancılığının Dünya standartlarına yükseltilmesini amaçlamaktadır.

Misyonumuz

Hedefimiz , yöremizin eşsiz tad ve kalitesini bozmadan, geleneksel yöntemlerimizi modern teknikler ile birleştirerek, halkımızın özlem çektiği doğal ve sağlıklı ürünler üreterek, halkımızın hizmetine sunabilmektir.

Kurumsal Değerlerimiz

İleri Görüşlü, Öncü, Çalışkan, Saygılı, Yenilikçi, Tutkulu, Tecrübeli İlkelerimiz ile çalışmalarımıza yön veren, bu değerler ile vizyon ve misyonumuz için çalışmalarınımızı sürdürmekteyiz.

Kurumsal Politikamız

Amacımız; Kanun ve yönetmelikler çerçevesinde müşterilerimizin beklentilerini, eksiksiz, zamanında, doğal ve kaliteli olarak yerine getirmektir. Toplam Kalite Yönetimi anlayışıyla, misyon ve politikalarını sürekli iyileştirme ve gözden geçirmeyi ilke edindik.

Kalite Anlayışımız

Kalitenin bir maliyet değil, karlı bir yatırım olduğunun bilincinde olarak, sahip olduğumuz kalite anlayışıyla, müşterilerimize, toptancılarımıza ve tüketicilerimize kusursuz hizmet etme anlayışını benimsedik.