Hakkımızda

2011 sonlarına doğru kurulan süt ürünleri fabrikamız, Tunceli – Pertek ilçesi Çakırbahçe Köyü yol ayrımında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Kırsal kalkınmada yöremiz için bir lokomotif görevi üstlenen işletmemiz, bir yandan bölgede istihdam sağlarken bir yandan da civar köylerdeki üreticileri destekleyerek , süt hayvancılığının Dünya standartlarına yükseltilmesini amaçlamaktadır.

Misyonumuz

Hedefimiz , yöremizin eşsiz tad ve kalitesini bozmadan, geleneksel yöntemlerimizi modern teknikler ile birleştirerek, halkımızın özlem çektiği doğal ve sağlıklı ürünler üreterek, halkımızın hizmetine sunabilmektir.

Kurumsal Değerlerimiz

İleri Görüşlü, Öncü, Çalışkan, Saygılı, Yenilikçi, Tutkulu, Tecrübeli İlkelerimiz ile çalışmalarımıza yön veren, bu değerler ile vizyon ve misyonumuz için çalışmalarınımızı sürdürmekteyiz.

Kurumsal Politikamız

Amacımız; Kanun ve yönetmelikler çerçevesinde müşterilerimizin beklentilerini, eksiksiz, zamanında, doğal ve kaliteli olarak yerine getirmektir. Toplam Kalite Yönetimi anlayışıyla, misyon ve politikalarını sürekli iyileştirme ve gözden geçirmeyi ilke edindik.

Kalite Anlayışımız

Kalitenin bir maliyet değil, karlı bir yatırım olduğunun bilincinde olarak, sahip olduğumuz kalite anlayışıyla, müşterilerimize, toptancılarımıza ve tüketicilerimize kusursuz hizmet etme anlayışını benimsedik.

Doğallığıyla Göz Dolduruyor

Mevsim farketmeksizin ürünlerin hepsinin doğal olduğunu tüketiminiz sırasında anlayabiliyorsunuz. Tüketmediğimiz ürünün satışını yapmayan bir firma olarak kesinlikle tavsiye ederim...

Şenol ARSLAN

Esnaf

Kaliteli ve Lezzetli

Piyasada satılan çğu markadan çok daha lezzetli ve kaliteli. Gönül rahatlığıyla çocuklarıma yedirebiliyorum.

Nejla BAKAR

Ev Hanımı

Katkısız Ürünler

Ürünlerin katkıları konusunda gerçekten hassas biri olarak içerdiği etken maddeleri araştırdım, hiçbir katkı maddesi olmayan ender markalardan... Kesinlikle tavsiye ederim.

Gökhan GÜNEŞ

Sivil Toplum Kuruluşu Yöneticisi